top of page

Jesteście wielcy! CAŁA kwota zebrana!

Zaktualizowano: 12 sty 2020

Radość ogranicza nam dobranie właściwych słów! Walka od początku była nierówna, środki finansowe potrzebne o tak niewiarygodnej wysokości, że można było zwątpić. I to nie jeden raz. Sprawdziła się wiara w drugiego człowieka. Empatia, dobre serce i dobra wola to siły nieprzezwyciężone! To, co wydawało się na początku prawie nieosiągalne, okazało się możliwe!


A to wszystko dlatego i tylko dlatego, że w obliczu okrutnego losu, niesprawiedliwości życia, bezlitosnego systemu rynkowego i politycznego, ludzie zjednoczyli się (nie pierwszy już raz), postanawiając pomóc.I właśnie dlatego zebranie prawie 5 mln złotych dla dzieci z małej, nieznanej miejscowości powiodło się. Wspólnymi siłami wielu tysięcy ludzi uzbierano niemal 5 mln złotych.


Każdy włożył kawałek serca w tę historię. Niech ciepło tych serc ogrzeje dzieciom dalszą drogę, aby piękne oczka tej małej dwójeczki lśniły radością.

Dzisiaj dziękujemy wszystkim Darczyńcom. To dzięki Wam Kochani wszyscy możemy się cieszyć!


Poniżej link do zakończonej zbiórki na JEDYNY lek ratujący życie rodzeństwa: 10-letniej Weroniki i 14- letniego Bartka Dul z Białej Nyskiej, chorych na SMA: 👉 https://www.siepomaga.pl/weronikaibartek

Podpisz petycję, aby lek ratujący życie mógł być DOSTĘPNY dla polskich rodzin: 👉 https://www.petycjeonline.com/petycja_sma

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page