top of page

Każdy dzień to wyzwanie

Zaktualizowano: 12 sty 2020

Bartosz walczy każdego dnia i każdego dnia zdobywa swoje szczyty. Wydawałoby się czymś łatwym wbicie piłki do kosza. Ale czy rzeczywiście jest takie dla osoby, która nie chodzi i nie widzi? Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, z jak wielu rzeczy muszą rezygnować osoby niepełnosprawne.

Całe serce sprawie oddaje podróżnik Paweł Klejbor Klejbor na kresach świata, który dla Bartosza w maju wyruszy zdobyć jedną z najzimniejszych gór świata w Ameryce Północnej – Denali. Wyprawa na Denali to nic innego jak wspaniały projekt „Pomaganie przez wspinanie – po wózek na Denali”. Jej celem jest zebranie środków na wózek inwalidzki właśnie dla Bartosza.


Mogliście śledzić poprzednie wyprawy Pawła Klejbora, choćby tę, gdzie stanął na Dachu Afryki – Kilimandżaro. Także tamtej wyprawie przyświecał charytatywny cel i zbiórka pieniędzy – wówczas dla Hospicjum Dziecięcego Bursztynowa Przystań w Gdyni. Paweł ma niesamowitą energię, determinację i wolę walki! Śledźcie razem z nami jak wyglądają przygotowania i zdobywanie szczytu. Emocje gwarantowane! Wyprawa na Denali startuje 12 maja i potrwa do końca maja tego roku.

Trzymajcie kciuki, pomagajcie w miarę waszych możliwości, bądźcie dla siebie życzliwi! Działamy dalej Kochani!

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rekrutacja

Comentarios


bottom of page