Nasi Partnerzy:

update-upgrade-renew-free-image-on-pixab
Superbohaterki
dla Antosia

Kiedy ciocia Antosia zgłosiła się po pomoc, do końca zbiórki na ratowanie serduszka rocznego chłopca brakowało jeszcze dużej kwoty. Sprawa była pilna: operacja w USA była bardzo droga, a upał niekorzystnie wpływał na stan maluszka. Czas miał tu decydujące znaczenie.

Trzeba było działać szybko i użyć supermocy!

Superbohaterki w akcji!

Aby nagłośnić zbiórkę charytatywną dla Antosia trzy Superbohaterki: Superwoman, Catwoman
i Wonder Woman postanowiły przejechać na rolkach 100 mil z Warszawy do Łodzi. Kostiumy były częścią akcji. Do zebrania dużej kwoty w krótkim czasie potrzebne były supermoce!

Spotkanie z Rodziną Antosia 

Superbohaterki z przewodnikiem wyruszyły w trasę w sobotę 24 sierpnia. Tego dnia pokonały 165 km (ponad 100 mil) w 9 godzin. Na rogatkach miasta ekipa została odebrana przez patrol łódzkiej policji i bezpiecznie eskortowana na światłach do centrum Łodzi. Tam czekała już z powitaniem rodzina Antosia.

Superbohaterki, Super Auta i Super Cel!

Na odpoczynek po przyjeździe nie było czasu. Kolejnego dnia Superbohaterki na zaproszenie Retro Cars Masovia wzięły udział w sesji do kalendarza charytatywnego na rzecz ratowania chorych serduszek. Godziny zdjęć w pełnym słońcu rekompensował cel i widok pięknych aut.

Zbiórka na serduszko

Zaraz po sesji Superbohaterki wzięły udział w zbiórce charytatywnej dla Antosia w Szczawinie Przykościelnym podczas Dożynek, gdzie odbył się spot klasycznej motoryzacji. Tego dnia wielu dobrych ludzi zapełniło puszki na ratowanie serduszka Antosia.    

thank-you-1656195.png

Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie i zaufanie Partnerom przejazdu:
Abacus Rent a Car Odział Warszawa 

TEXET Poland

DIDO.PL 

Agencja Interaktywna PAGE INTERACTIVE

Klejbor na Kresach Świata

oraz Darczyńcom prywatnym.
Szczególne podziękowania składamy Urzędowi Miasta Łódź oraz łódzkiej Policji.