top of page
Wideoklip na rzecz dzieci z chorobami serca

W sobotę 2 października spotkaliśmy się na planie filmowym, aby dokręcić materiał do wideoklipu charytatywnego na rzecz dzieci z chorobami serca. Dzielimy się kilkoma zdjęciami z planu dzięki uprzejmości BlackHeadliner

update-upgrade-renew-free-image-on-pixab
#zsercempoulicachstolicy

JAR DZIECIOM

CDD_7282.jpg

Bohaterem dnia był piękny owczarek niemiecki.
Jar przyjechał do nas aż z Wielkopolski ze swoim trenerem
i odegrał szczególną rolę w nagraniu. Świetnie wyszkolony, czuł się jak ryba w wodzie na planie filmowym przyciągając uwagę widzów i zgarniając całą sympatię ekipy.

ADRENALINA I KONSEKWENCJE

Nie zabrakło w nagraniu także scen niczym z filmu katastroficznego: wypadek, dym, syreny. Jak się może skończyć brawurowa jazda po mieście? Marzenia mogą odejść w dym w jednej chwili. Takie zdarzenie może nieść także dalsze, bardzo istotne konsekwencje, nie tylko dla poszkodowanego. Jakie? Tego dowiecie się z wideoklipu.

CDD_7213.jpg

RAZEM W SZCZYTNYM CELU

CDD_7549.jpg

Na nagranie do Warszawy przyjechały radiowozy z Wielkopolski, Łodzi i Kalisza. Świetnie zachowane wozy amerykańskiej policji po służbie dostały szansę na drugie życie. W rękach pasjonatów służą nadal- nie tylko na co dzień, ku radości właścicieli, ale także często w wyższych celach.

RADOŚĆ Z POMAGANIA

Naszą misją jest pomaganie najmłodszym. Łączymy siły z różnymi inicjatywami, mającymi podobny cel. Wchodzimy we współpracę z projektami, które dopiero ten cel odkrywają i …. świetnie się z tym czują. Każdy z nas robi rzeczy wielkie. Niezmiernie cieszy, że to właśnie z nami robicie to, co najpiękniejsze na świecie- niesiecie pomoc drugiemu człowiekowi - i odnajdujecie w tym radość! Dziękujemy z całego serca!

Ekipa Roll4You

Zdjęcia z tego wydarzenia są dostępne tutaj:

bottom of page