top of page

Codzienny Everest

W Nowym Roku działamy z nową energią i nowym wyzwaniem! Wspieramy zbiórkę  Klejbor na kresach świata na wózek inwalidzki dla Bartosza Zawadzkiego. Każdy dzień Bartosza to codzienny Everest. Małe, oczywiste dla nas czynności, to dla niego wspinanie się pod górę, która zdaje się nie kończyć.


Nie tylko nie zapomnimy o Weronice i Bartku, ale rodzeństwo z Białej Nyskiej przyłączy się do pomocy dla kolegi z drugiego krańca Polski💕💕💕


Kolejna historia, którą chcemy Wam opowiedzieć, zaczyna się podobnie jak poprzednia. Samotna mama, niepełnosprawne dziecko i wyrok lekarzy. Ale od początku!


Bartosz Zawadzki to niewidomy i niepełnosprawny fizycznie chłopiec. Jego życie rozpoczęło się od słów lekarzy: „Nie ma szansy, nie da się. Nie będzie mówił. Nie będzie reagował. Nie warto”!! Można było liczyć tylko na cud. Ten jednak nie był dany małemu, bezbronnemu dziecku.

💔


Dziś Bartosz ma 23 lata. Jest niepełnosprawny fizycznie i nie widzi. Ma za sobą lata rehabilitacji i wiele trudnych i wyczerpujących operacji. Mieszka w Gdyni z samotną mamą, która swoje oczy i swoją siłę wykorzystuje do tego, by ten młody człowiek mógł się poruszać. Jednak ze względu na mijające lata opieki i słabnące ciało pani Danuta obawia się, jak długo jeszcze poradzi fizycznie z transportowaniem syna.

Poznajcie Bartosza i jego mamę, panią Danutę: https://youtu.be/arLwctF1umk

💔


Postanowiliśmy wspomóc zbiórkę na nowy wózek inwalidzki, który poprawi jakość życia Bartosza i odciąży mamę. Dajmy razem szansę temu młodemu człowiekowi na lepsze życie!

Z Wami na pewno damy radę! 💕💕💕


Jak można pomóc? Tu można przekazać wsparcie finansowe na zakup wózka dla Bartosza: https://zrzutka.pl/awprpf

Pozdrawiamy Noworocznie Kochani!

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rekrutacja

Comments


bottom of page