top of page

Do Rajdu gotowi!

Antoś oczekuje na operację. Działamy dalej i jesteśmy na Rajdzie dla dzieciaków.

Czas oczekiwania to dla Antosia chwile pozwalające nabrać więcej sił. Dla nas to możliwość, aby prowadzić dalszą zbiórkę – na sam pobyt w Stanach Zjednoczonych. (Dzięki Wam kwota niezbędna na samą operację malucha została zebrana – kliknijcie tutaj, aby przeczytać). Teraz walczymy jeszcze bardziej wytrwale mając świadomość, ile zostało zrobione i ile od nas wszystkich zależy!Halo Piastów i teren Gminy Michałowice – widzimy się jutro, w niedzielę 22.09 Superbohaterki zabezpieczą punkt kontrolny na Rajdzie dla dzieciaków. Jednocześnie przeprowadzą zbiórkę charytatywną na ratowanie serduszka naszego małego Antosia, który czeka w Stanford na operację ratującą życie.


Sama trasa rajdu będzie liczyła około 30 kilometrów. Dla organizatorów wydarzenia każdy uczestnik jest wygranym, dlatego każde dziecko biorące udział w rajdzie otrzyma pamiątkowy upominek a na zakończenie rajdu – poczęstunek. Na dzieciaki czeka także konkurs elegancji, gdzie zostanie nagrodzona najlepiej ubrana załoga. Oprócz nawigowania przygotowano kilka punktów gdzie na dzieciaki będzie czekała moc atrakcji.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest obecność minimum jednego członka załogi w wieku 3-16 lat i pojazd wyprodukowany przed 1997 rokiem. Zapisy na rajd prosimy przesyłać na maila organizatora: zapisy@radiowozy.pl (Imię i nazwisko Kierowcy i Pilota, marka, model i rok produkcji auta). Koszt uczestnictwa w rajdzie to 50 zł od załogi.

—–

Tu możesz wesprzeć zbiórkę środków na leczenie Antosia: ➡ https://bit.ly/2kLKYm8

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rekrutacja

Kommentare


bottom of page