top of page

Pomoc dla Kuby

Historia Kuby jest dramatyczna, jednak bardzo mocno wierzymy w jej szczęśliwe zakończenie… Do końca zbiórki (kliknij) zostało kilka tygodni! Leczenie to szczególne, bo chłopiec jako JEDYNY (niepoddany chemioterapii) w Europie został zakwalifikowany na badania kliniczne w USA  (bez chemioterapii może przyjmować leki podczas badań klinicznych).

Pragniemy, by była przykładem, ale też przestrogą dla innych rodziców, którzy walczą lub w przyszłości będą walczyć o życie swoich dzieci…


Tak rozpoczyna się zapis walki rodziców Kubusia, którzy w zeszłym roku – czerwiec rozpoczęli walkę najpierw o właściwą diagnozę a następnie o zdrowie swojego synka. Życie wydało na niego wyrok: guz pnia mózgu (DIPG).  Oczka 7-letniego Kubusia coraz częściej zachodzą mgłą. Jest to guz wielkości mandarynki! Nieoperacyjny ze względu na położenie😔


Do końca zbiórki zostało kilka tygodni! Leczenie to szczególne, bo chłopiec jako JEDYNY (niepoddany chemioterapii) w Europie został zakwalifikowany na badania kliniczne w USA  (bez chemioterapii może przyjmować leki podczas badań klinicznych).

Badania prowadzone w USA są nadzieją nie tylko dla Kubusia, ale również dla następnych pacjentów z rozpoznaniem nieoperacyjnego złośliwego glejaka pnia mózgu.

🍀🍀🍀🍀🍀🍀 Rola Kubusia na ziemi jeszcze się nie skończyła. Pomóżmy mu wypełnić ją razem!

Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy komentarz zwiększający zasięg apelu o pomoc ma znaczenie!

Kliknij, wesprzyj jeśli możesz, przekaż dalej


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page